Dunántúli Táncverseny helyezések
Arany minősítés:
Lépésről lépésre című koreográfia, Sümegi Művelődési Központ Utánpótlás csoportja, Sümeg, Oláh Tamás koreográfus
Ezüst minősítés:
Money című koreográfia, "PEARLS" tánccsoport, Keszthely, Labanov Tünde koreográfus
Ötös fogat című koreográfia, Kehidámák, Kehidakustány, Kaszás Ferencné koreográfus
Bronz minősítés:
Kalapkaland című koreográfia, Harmónia tánccsoport, Keszthely, Szabóné Dézsenyi Zsuzsanna koreográfus
Angels című koreográfia, Dream team (Kid Dance Egyesület), Csabrendek, Cserkuti Zsófia koreográfus
Modern tánc kategória 10-14 éves korosztály
Arany minősítés:
A tánc mágiája című koreográfia, Tűzmadár Mozgásszín, Nagykanizsa, Hikádi Mariann koreográfus
Ezüst minősítés:
"Miért?" című koreográfia, Balogh Brigitta szólótáncos (Tűzmadár Mozgásszín), Nagykanizsa, Hikádi Mariann koreográfus
Bronz minősítés:
Mini Ladyk című koreográfia, "PETIT" csoport, Keszthely, Szabóné Dézsenyi Zsuzsanna
Táncszínház 10-14 éves korosztály
Arany minősítés:
Atlantisz című koreográfia, Tűzmadár Mozgásszín, Nagykanizsa, Hikádi Mariann koreográfus
Showtánc 15-18 éves korosztály
Arany minősítés:
Woodoo című koreográfia, Sümegi Művelődési Központ Haladó tánccsoportja, Sümeg, Kovács Rita koreográfus
Mamma Mia című koreográfia, DSE Várpalota, Várpalota, Rafael Alija(M)(K)
Ezüst minősítés:
Szökés című koreográfia, Faller Nóra szólótáncos (Tűzmadár Mozgásszín), Nagykanizsa, Hikádi Mariann koreográfus
Bronz minősítés:
Az idegen című koerográfia, Phoenix tánccsoport, Türje, Oláh Tamás koreográfus
Moderntánc 15-18 éves korosztály
Arany minősítés:
No stress című koreográfia, Karát csoport, Keszthely, Dézsenyi Zsuzsanna koeográfus
Ezüst minősítés:
Rock and Roll című koreográfia, DSE Várpalota, Várpalota, Kozma Eszter
Táncszínház 15-18 éves korosztály
Bronz minősítés:
Kirakat című koreográfia, Sümeg Művelődési Központ Haladó tánccsoportja, Sümeg, Oláh Tamás koreográfus
Showtánc 18 év feletti korosztály
Arany minősítés:
Flapper Dance című koreográfia, Csak csajok tánccsoport, Pusztaszentlászló
Ezüst minősítés:
Huza-vona című koreográfia, Underground Héviz-Kistérségi Civil tánccsoport, Héviz, Fojta Judit koreográfus
Bronz minősítés:
Egyiptomi tánc című koreográfia, Zafirah hastánccsoport, Sümeg, Kovács Rita koreográfus
Modern tánc 18 év feletti korosztály
Arany minősítés:
The Butterflies című koreográfia, Undergorund Héviz-Kistérségi Civil tánccsoport, Héviz, Fojta Judit koreográfus
Táncszínház 18 év feletti korosztály
Arany minősítés:
Magyar Vándor című koreográfia, Roppantós Táncegyüttes, Kaposvár, Stéger Dániel koreográfus
Casting című koreográfia, Broadway tánccsoport, Zalaszentgrót, Oláh Tamás koreográfus
(Forrás: sumeg.hu)